👈 فروشگاه فایل 👉

کارآموزی پراید GTX

ارتباط با ما

برچسب ها: گزارش کارآموزی پراید GTX,کارآموزی پراید GTX,پراید GTX,پراید,GTX,تحقیق,دانشجو,کارآموزی,پروژه,پاورپوینت,ورد,مقاله,بانک علم

... دانلود ...

کارآموزی پراید GTX

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:101

قسمتی از متن فایل دانلودی:

خلاصه فعالیت های انجام گرفته :

گزارش فوق در مدت تقریباً 40 روز در شرکت پارس خودرو تدوین گردیده است در این مدت از چندین سالن دیدن بعمل آوردم و با طرز کار دستگاههای صنعتی مختلف آشنا شدم و همچنین آزمایشی در مورد بهینه سازی انجام گرفت.

اولین سالنی که مورد بازدید قرار گرفت سالن تولید بدنه خودروی پراید GTX بودکه در آن دستگاههای متنوعی مانند پمپ های سیلرزنی و دستگاههای جوش مختلف کابرد داشت. سالن دومی که در آن فعالیت داشتم سالن مخصوص رنگ بود که سالن بسیار پیشرفته و با کارایی بالا نشان می داد.

در سالن مربوطه به سالن بدنه آزمایشی توسط اینجانب انجام گرفت که درآن به وسیله پانل اصلی تعداد تولید و سهم هر بخش در سرعت تولید بدنه ها را ثبت نمودم که می توان به وسیله نتایج حاصل از آن می توان به سرعت تولید بدنه افزود.

پیشگفتار :

مطالب فوق توسط اینجانب در طول مدت 288 ساعت کارآموزی در شرکت سهامی عام پارس خودرو تهیه گردیده است. با توجه به اینکه ثبت رفت و آمد و ثبت حضور در شرکت مربوط به وسیله دستگاههای الکترونیکی و زمان سنجی انجام می شد.

حضور اینجانب در کل مدت در محل ضروری بوده و سعی کردم مطالبی را گردآوری نمایم که در بالا بردن اطلاعات دوستان عزیزی که احیاناً گزارش فوق را مطالعه می نمایند مثمر ثمر واقع شود.

و...

تحقیق ويژگيهاي جمعيتي، اقتصادي و اجتماعي مهاجران خارجي دانلود پاورپوینت آشنایی با پایگاه اطلاعات آماری کشور عنوان درس پژوهیعلوم پنجم ابتدایی درس شنیدن مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره تمرین و فعالیت بدنی پیشینه و مبانی نظری حسابداري تعهدي و حسابداري نقدي